Gold Firma Avantajları

● En Üste Listelenerek Zirvede Olun ➞ Sitemizdeki Gold Firmalar seçmiş olduğu kategoride her zaman en üst kısımda listelenir. Bu durum site içindeki aramalarda ve google aramalarında öncelik sağlar.

 

 

● Özel İletişim Formu ➞ Yayınlamış olduğunuz firmanızın, firma sayfasında site ziyaretçilerimizin olan potansiyel müşterilerinizin sizlere doğrudan kolay mesaj göndermesini sağlar.

 

 

● Yandex Maps Üzerinden Açık Konum Bilgisi ➞ Adres bilgileriniz direkt olarak yandex haritalarda gözükür. “Yandex’le git” butonuyla yandex uygulaması ile rota belirleyip navigasyon kullanarak size doğrudan ulaşabilirler.

 

 

● Firmanız Hakkında Haberler ➞ Firmanız hakkında haberler yayınlayacağınız bir alan açılır ve haberlerinizi bu ekrandan yayınlayabilirsiniz.
● Firmanız Hakkında Video Yayınlayabileceğiniz Özel Alan ➞ Firmanız hakkında,ürünler vb. videolar yayınlayabileceğiniz bir alan açılır.
● Firmanız İçin Özel İlanlar ve Kampanyalar ➞ İş ilanı, Alım – Satım ilanı ve özel kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz.
● Firmanıza Ait Ürünler ve Hizmetleri Sergileyebileceğiniz Özel Alanlar ➞ Firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi detaylı bir şekilde yayınlayabileceğiniz kapsamlı alanlar sizler için hazırlandı.

 

 

● Servis Saatleri ve Servis Konumu ➞ İşletmenize veya firmanıza ait servisleriniz varsa, bunları bildirerek müşterilerinizin size ulaşabileceği saat ve mekanlar hakkında bilgi verebilirsiniz.

 

 

● Firmanız İçin Özel QR Kod ➞ Tüm içerikleri barındıran, İlanlar, Ürünler, Haberler içeren tüm içeriklerinizi paylaşabileceğiniz bir sayfa olarak tanımlandığı için mağazanıza QR Kod oluşturulur ve bu kod ile burada açılmış olan mağazanıza direkt giriş sağlar.

 

 

● Birden Fazla Görsel Ekleme ➞ 10 Adet Görsel ekleme hakkınız olacaktır.

 

 

● 50 İlan Verme ➞ 50 adet ilan verebilme hakkınız olacaktır.
● 50 Ürün Ekleme ➞ 50 adet ürün ekleme hakkınız olacaktır.
● 50 Haber Ekleme ➞ 50 adet haber yayınlama hakkınız olacaktır.
Tüm bu özelliklerin dışında en büyük avantajınız ise; web sayfamızın anasayfasında devamlı olarak yer alacaksınız. Google aramalarında önemli yer sahibi olacağınız bu stratejik yer ve size ayrılan reklamsız sayfada google aramalarında yükselmenize ve daha çok kitleye ulaşmanıza katkı sağlayacaktır. Gold üyeliğin ayrıcalıklarından hemen yararlanmak için bizimle canlı destek kanalımızdan veya info@adresbudur.com mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fiyatlandırma Tablosu: